Perfect-Dent Przychodnia Stomatologiczna

Perfect-Dent Przychodnia Stomatologiczna

Stomatologia estetyczna - Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Dla wielu z nas posiadanie zdrowych zębów i pełnego uzębienia stało się już nie wystarczające. Chcemy się bardziej podobać i jesteśmy coraz bardziej wymagający wobec siebie i innych. Piękny i biały uśmiech pozwala nam poczuć się atrakcyjniej i młodziej.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów polega na rozjaśnieniu plam i przebarwień w szkliwie i zębinie. W procesie tym wykorzystuje się łagodne roztwory aplikowane za pomocą cienkich, plastikowych nakładek umieszczanych na zębach. Są one projektowane indywidualnie dla każdego pacjenta. Podczas rozkładu aktywnego składnika żelu wybielającego znajdującego się wewnątrz nakładki uwalniany jest tlen, który wnika w szkliwo i zębinę skutecznie wybielając plamy(metoda domowa).

Oferujemy Państwu także gabinetową metodę wybielania zębów . Używamy w niej żelu o stężeniu 35%, którego działanie wzmacniamy naświetlając lampą Crystal White . Zabieg taki może być przeprowadzany wyłącznie przez lekarza stomatologa. Jest niezwykle skuteczny i nie niesie ze sobą żadnego dodatkowego ryzyka. Trwa ok. 120 min.

Licówki

Licówki porcelanowe są to (mówiąc obrazowo) porcelanowe tipsy, naklejane na Przednie zęby dla uzyskania korekty koloru zębów lub ich kształtu. Szczególnie popularne są wśród ludzi kina, teatru i biznesu. Licówki doskonale poprawiają wygląd i kolor zębów (np. rozjaśniają zęby) bez potrzeby mocnego ich szlifowania.

Wybielanie zębów