Perfect-Dent Przychodnia Stomatologiczna

Perfect-Dent Przychodnia Stomatologiczna

Implanty

Implanty stomatologiczne umożliwią Ci uśmiechanie się przez całe życie. Implanty to zastępcze zęby które wyglądają jak twoje własne.

Protezy stosowane w celu odbudowy utraconego uzębienia. Wykonane są z tytanu, który jest metalem obojętnym dla organizmu i nie ma wpływu na zdrowie. Implanty stomatologiczne są produkowane w różnych kształtach, wielkościach i mogą mieć różnie modyfikowaną powierzchnię. Implantologia jest alternatywą dla klasycznych rozwiązań protetycznych.

Dzięki implantom możemy odtworzyć:

Brak pojedynczego zęba

Jeśli musisz zastąpić tylko jeden ząb, implant może stanowić dla Ciebie znacznie lepsze rozwiązanie niż tradycyjny most, który wymaga oszlifowania zdrowych zębów sąsiednich.

Implanty zębowe - Perfect-Dent

Brak kilku zębów

Większa ilość implantów pozwala odbudować brak kilku zębów, co eliminuje konieczność użytkowania niewygodnej protezy ruchomej z metalowymi klamrami.

Implanty zębowe - Perfect-Dent

Brak wszystikich zębów

Dzięki zastosowaniu od sześciu do ośmiu implantów możemy odbudować za pomocą mostów ceramicznych w sposób trwały i estetyczny całkowity brak uzębienia. Implanty są również najskuteczniejszym sposobem podparcia dla protezy całkowitej. Jeśli proteza będzie osadzona na dwóch do czterech implantach polepszy się znacząco komfort i trwałość użytkowania protezy. Będziesz mógł znów swobodnie jeść i uśmiechać się.

Implanty zębowe - Perfect-Dent Implanty zębowe - Perfect-Dent

Stosujemy implanty największych światowych firm :

Implanty zębowe - Perfect-Dent

Implanty Bełchatów: rezerwacja telefoniczna 665-140-828 Perfect-Dent